CHATA WARMIŃSKA

Oferujemy 4 komfortowe, przestronne i przytulne pokoje w Chacie Warmińskiej. W każdym z nich znajduje się łazienka z prysznicem lub wanną I pralką, płaski telewizor z telewizją naziemną, dvd, radio, w dwu – klimatyzacja.

POKÓJ "1"

dla 2 osób, z podwójnym łóżkiem, łazienką  /wanna, prysznic, pralka/, tv, dvd, radio. Pokój znajduje się na parterze, w bezpośrednim sąsiedztwie kuchni.

POKÓJ "2"

/apartament/, dla 2 lub 4 osób, część salonowa z podwójnym łóżkiem, tv, dvd, radio, łazienką, i przylegającym do niego pokojem z dwoma pojedynczymi łóżkami /możliwość złączenia łóżek/, tv, dvd. Idealne rozwiązanie dla rodziców z dziećmi lub grupy przyjaciół. Pokój znajduje się na parterze, w bezpośrednim sąsiedztwie kuchni.

POKÓJ "3"

dla 2 osób, z podwójnym łóżkiem, łazienką, klimatyzacją, tv, dvd, radio. Pokój znajduje się na 1. piętrze.

POKÓJ "4"

 /apartament/, dla 4 osób, z pojedynczymi łóżkami /możliwość złączenia/, łazienką, tv, dvd, radio, klimatyzacją. Pokój znajduje się na 1. piętrze.

KUCHNIA

Do dyspozycji gości jest optymalnie wyposażona kuchnia. Znajdują się w niej: lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, czajnik, szkło, zaparzarka do kawy i herbaty, garnki, patelnie, sztućce.
Niezbędne produkty spożywcze można zakupić w - znajdujących się w odległości kilku minut autem – mniejszych i większych sklepach /Tesco, Biedronka/ czy na lokalnych targach. Na życzenie gości dostarczymy zakupy do Siedliska.
Polecamy także skorzystanie z okolicznych, sprawdzonych przez nas i naszych gości - restauracji.
Smakoszy i miłośników rękodzielnictwa zachęcamy do odwiedzenia zaprzyjaźnionych manufaktur domowych, gdzie sery, chleb czy wędliny wytwarzane są według wielowiekowych przepisów. To także znakomita okazja do poznania okolic.